Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie

Get Adobe Flash player

sport

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Piłkę Halową

– na szczeblu gminnym

   W dniu 25 listopada 2019 r. w hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Grzegorzewie odbyły się zawody szkolne w piłkę halową. W roczniku 2007 i młodsi brały udział dzieci ze szkół z: Barłóg, Bylic i Grzegorzewa. Natomiast z rocznika 2005/2006 z Barłóg i Grzegorzewa.

Igrzyska Dzieci klasyfikacja końcowa:
1 miejsce – Grzegorzew
2 miejsce – Barłogi
3 miejsce – Bylice

Igrzyska Młodzieży Szkolnej klasyfikacja końcowa:
1 miejsce-Barłogi
2 miejsce-Grzegorzew

halowa (1)halowa (2)

halowa (3)halowa (4)

halowa (5)halowa (6)

halowa (7)halowa (8)

halowa (9)halowa (10)


podziekowanie


 
Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- etap powiatowy

Dnia 3 października 2019 r. w Przedczu odbyły się Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
 
W Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt zaprezentowały się:
SP nr 2 Kłodawa, SP nr 2 Koło, ZSP w Grzegorzewie, SP nr 5 Koło, SP nr 1 Koło, SP Przedecz.
 
Klasyfikacja końcowa była następująca:
I miejsce - SP nr 1 Koło
II miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie
III miejsce - SP nr 2 Kłodawa
IV miejsce - SP nr 2 Koło
V miejsce - SP Przedecz
VI miejsce - SP nr 5 Koło
 
W Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców zaprezentowały się następujące szkoły:
SP nr 2 Kłodawa, SP nr 2 Koło, ZSP w Grzegorzewie, SP nr 5 Koło, SP nr 1 Koło, SP Przedecz, SP Barłogi.
 
Klasyfikacja końcowa była następująca:
I miejsce - SP nr 1 Koło
II miejsce - SP nr 2 Koło
III miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie
IV miejsce - SP nr 5 Koło
V miejsce - SP Przedecz
VI miejsce - SP nr 2 Kłodawa
VII miejsce - SP Barłogi

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt zaprezentowały się:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie, SP Przedecz, SP nr 2 Koło, SP Barłogi.
 
Klasyfikacja końcowa była następująca:
I miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie
II miejsce - SP Barłogi
III miejsce - SP Przedecz
IV miejsce - SP nr 2 Koło

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców zaprezentowały się następujące szkoły:
SP nr 2 Kłodawa, SP nr 2 Koło, ZSP w Grzegorzewie, SP nr 1 Koło, SP Przedecz, SP Barłogi.
 
Klasyfikacja końcowa była następująca:
I miejsce - SP nr 2 Koło
II miejsce - SP Przedecz
III miejsce - SP nr 1 Koło
IV miejsce - SP nr 2 Kłodawa
V miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie
VI miejsce - SP Barłogi
 
86087ca3aaf447f69b5050daf97f2b1de8f35ec7060a47a5bedcc90a81a5dc11 seca1b2799fe64ee69822c8f65360735c s