Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie

Get Adobe Flash player

Kadra pedagogiczna 2018/2019


• Danuta Abraś – matematyka
• ks. Dawid Drapała – religia
• Ryszarda Andrzejczak – fizyka
• Beata Leszcz-Murakowska– chemia
• Magdalena Bałdyga - wychowanie przedszkolne, logopedia
• Agnieszka Baranowska - matematyka, historia
• Wanda Bednarkiewicz - edukacja wczesnoszkolna
• Monika Borowska - język polski
• Anna Buczkowska – język polski, edukacja dla bezpieczeństwa
• Małgorzata Chruścińska - wychowanie przedszkolne
• Agnieszka Czajka- edukacja wczesnoszkolna
• Sylwia Czajkowska- Żurawik- pedagog
• Jacek Czaplewski – wychowanie fizyczne, muzyka, zajęcia artystyczne
• Magdalena Czwajda – wychowawca w świetlicy szkolnej
• Beata Drozd - przyroda, biologia, chemia
• Teresa Dulkiewicz - edukacja wczesnoszkolna, plastyka
• Justyna Gembicka – matematyka, fizyka
• Mariola Górecka- wychowanie przedszkolne
• Barbara Jagieła- religia
• Alicja Janczak – geografia, wos
• Izabela Kamińska – zajęcia rewalidacyjne
• Iwona Kaniewska – język angielski
• Dorota Knapczyk- wychowanie fizyczne
• Kinga Kołodziejczak - edukacja wczesnoszkolna
• Anna Kostrzewska - świetlica szkolna
• Zbigniew Koszowski – informatyka
• Danuta Krych - religia
• Dariusz Krzyżaniak – muzyka
• Renata Kulig – język angielski, zajęcia artystyczne
• Marta Kwiatkowska - wychowanie przedszkolne
• Iwona Lewandowska - język angielski
• Maria Marko – język polski, wychowanie do życia w rodzinie
• Urszula Michalska - matematyka, zajęcia techniczne
• Regina Piskorska - język polski, plastyka
• Magdalena Pospieszyńska - pedagog, zajęcia rewalidacyjne
• Jadwiga Rosiak - język angielski
• Katarzyna Rybicka - edukacja wczesnoszkolna
• Agnieszka Rzepecka - wychowanie przedszkolne
• Andrzej Sikorski – historia, zajęcia techniczne
• Barbara Stokwisz - wychowanie przedszkolne
• Elżbieta Świtaj - język niemiecki
• Sylwia Tralewska- wychowanie przedszkone
• Lidia Szurgocińska - biblioteka szkolna, logopedia
• Mariusz Wilamowski - wychowanie fizyczne